KASJER WALUTOWY - OSTATNIA EDYCJA KURSU!

Zapraszamy na

ostatnią edycję  kursu

"Kasjer walutowy"

dla uczniów klas
w zawodach branży turystyczno-gastronomicznej

Kurs obejmuje 16 godzin lekcyjnych i będzie realizowany według następującego harmonogramu:

18 maja 2019 (sobota) - 8 godzin lekcyjnych, od godz. 9.00
25 maja  1019 ( sobota) – 8 godzin lekcyjnych, od godz. 9.00
1 czerwca   2019 (sobota) od 9.00 - 11.15 - doradztwo zawodowe (dla uczniów, którzy nie brali w nim udziału w ramach innych kursów)

Kurs jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie uprawniające do pracy na stanowisku kasjera walutowego.

UWAGA!  Formularze zgłoszeniowe do pobrania w sekretariacie szkoły, u pedagoga szkolnego lub na stronie  szkoły: https://drive.google.com/file/d/0B9MMyh1HirX-OXVZaWRKdHVGaUU/view.

W formularzu należy wpisać średnią ocen -  wyliczoną z wszystkich ocen z  klasyfikacji  z pierwszego okresu  roku szkolnego 2018/2019 oraz frekwencję za ten sam okres.

Termin składania zgłoszeń: 14 maja w sekretariacie szkoły   lub u pedagoga szkolnego (pok. 29a trzecie piętro)

Kurs  jest   prowadzony przez Bankowy  Ośrodek Doradztwa i Edukacji  i realizowany
w ramach projektu  „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno – gastronomicznej”