KASJER WALUTOWY - OSTATNIA EDYCJA KURSU!

Zapraszamy na

ostatnią edycję  kursu

w zawodach branży turystyczno-gastronomicznej

Kurs obejmuje 16 godzin lekcyjnych i będzie realizowany według następującego harmonogramu:

18 maja 2019 (sobota) - 8 godzin lekcyjnych, od godz. 9.00
25 maja  1019 ( sobota) – 8 godzin lekcyjnych, od godz. 9.00
1 czerwca   2019 (sobota) od 9.00 - 11.15 - doradztwo zawodowe (dla uczniów, którzy nie brali w nim udziału w ramach innych kursów)

Kurs jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

Uczestnicy otrzymują zaświadczenie uprawniające do pracy na stanowisku kasjera walutowego.

UWAGA!  Formularze zgłoszeniowe do pobrania w sekretariacie szkoły, u pedagoga szkolnego lub na stronie  szkoły: https://drive.google.com/file/d/0B9MMyh1HirX-OXVZaWRKdHVGaUU/view.

W formularzu należy wpisać średnią ocen -  wyliczoną z wszystkich ocen z  klasyfikacji  z pierwszego okresu  roku szkolnego 2018/2019 oraz frekwencję za ten sam okres.

Termin składania zgłoszeń: 14 maja w sekretariacie szkoły   lub u pedagoga szkolnego (pok. 29a trzecie piętro)

Kurs  jest   prowadzony przez Bankowy  Ośrodek Doradztwa i Edukacji  i realizowany
w ramach projektu  „Centrum Kompetencji Zawodowych w branży turystyczno – gastronomicznej”

Kurs "Kasjer walutowy"

Przypominamy o wolnych miejscach

na  kursie

w zawodach branży turystyczno-gastronomicznej

Uwaga! Zmiana harmonogramu kursu!!!

30 marca 2019 (sobota) - 8 godzin lekcyjnych, od godz. 9.00
6 kwietnia 1019 ( sobota) – 8 godzin lekcyjnych, od godz. 9.00
13 kwietnia   2019 (sobota) – warsztaty z doradcą zawodowym 9.00 – 11.15

Kurs jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

UWAGA! W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać średnią ocen -  wyliczoną z wszystkich ocen z  klasyfikacji  z pierwszego półrocza  roku szkolnego 2018/2019 oraz frekwencję za ten sam okres.

Termin składania zgłoszeń przedłużony do 22 marca - w sekretariacie szkoły   lub u pedagoga szkolnego (pok. 29a trzecie piętro)

ZAPRASZAMY !!!

Kasjer walutowy! - zapraszamy na kurs uczniów klas o profilu technik hotelarstwa i technik obsługi turystycznej

Zapraszamy na

kolejną edycję  kursu

30 marca 2019 (sobota) - doradztwo zawodowe  od 9.00 - 11.15
6 kwietnia 1019 ( sobota) – 8 godzin lekcyjnych, od godz. 9.00
13 kwietnia   2019 (sobota) - 8 godzin lekcyjnych, od godz. 9.00

Kurs jest bezpłatny. Ilość miejsc ograniczona!

UWAGA! W formularzu zgłoszeniowym należy wpisać średnią ocen -  wyliczoną z wszystkich ocen z  klasyfikacji  z pierwszego okesu  roku szkolnego 2018/2019 oraz frekwencję za ten sam okres.

Termin składania zgłoszeń: 12 marca w sekretariacie szkoły   lub u pedagoga szkolnego (pok. 29a trzecie piętro)

Lista osób zakwalifikowanych na kurs: „Organizacja imprez szkoleniowych, integracyjnych i motywacyjnych”

Lista osób zakwalifikowanych na kurs:

„Organizacja  imprez szkoleniowych, integracyjnych i motywacyjnych”

1. Beata Zięborak            2g
  2. Karolina Wilk              2g
  3. Ewa Gaudyn                2g
  4. Karolina Regulska      2g
  5. Natalia Czech              4g
  6. Agnieszka Boroń         2g
  7. Roksana Antosz          2d
  8. Gabriela Kudas           2g
  9. Agata Pazdirek            2g
  10. Gabriela Paluch          1f

Lista rezerwowa:

1. Roksana Kostecka      2g
  2. Klaudia Wojcik           2g
  3. Dominika Suruło        2d
  4. Martyna Szejwajs       1f

Kurs będzie realizowany według następującego harmonogramu:

2 marca 2019 (sobota)            8.30 - 14.45

9 marca 2019  (sobota)           8.30 - 14.45

16 marca 2019 (sobota)          8.30 - 14.45

23 marca (sobota) spotkanie  z doradcą zawodowym  9.00 – 11.15

UWAGA! Podczas pierwszych  zajęć uczestnicy będą wypełniać dokumenty niezbędne do rozpoczęcia kursu – obecność obowiązkowa.

Lista osób zakwalifikowanych na kurs „Język angielski w branży turystyczno-gastronomicznej”

Lista osób zakwalifikowanych na kurs

„Język angielski w branży turystyczno-gastronomicznej”

1. Gabriela Kuśmierkiewicz       2d