KADRA SZKOŁY

KADRA SZKOŁY

Dyrektor Zespołu Szkół Ekonomicznych nr 1
Anna Gawinek-Pisarczyk
język polski
Zastępca dyrektora d/s kształcenia ogólnego i wychowania
Wojciech Polański
historia
Zastępca dyrektora d/s kształcenia zawodowego
Renata Suruło
przedmioty zawodowe
Kierownik Szkolenia Praktycznego
Ewa Jędrychowska
przedmioty zawodowe

 

Małgorzata Bieżanowska
przedmioty zawodowe
Marius Bucevschi
religia
Iwona Cienkosz
język angielski
Dorota Czubiak- Olińska
religia
Barbara Dadej
język rosyjski, wych. do życia w rodzinie
Hanna Dziwisz
historia
Małgorzata Florczyk
język angielski
Joanna Gos
wychowanie fizyczne
Karina Grajcar
język niemiecki
Lila Habrat
język angielski
Magdalena Janiczek - Szewczyk
geografia
Agata Janiszewska
geografia
Dorota Jęczmionek
przedmioty zawodowe
Jakub Jurek
religia
Magdalena Kaczmarek
wychowanie fizyczne
Anna Kałwa
przedmioty zawodowe
Jolanta Kardyś
matematyka
Ewa Karwala
matematyka
Marta Kasolik
język angielski
Anna Kochan matematyka, chemia
Pelagia Kolarska pedagog szkolny
Ewa Kopiec religia
Joanna Korab Chrzanowska przedmioty zawodowe
Elżbieta Kosieniak
język polski
Agata Kosowicz przedmioty zawodowe
Maria Kurek biologia
Agnieszka Kurzeja - Sokół język polski
Jolanta Kwapisz przedmioty zawodowe
Zofia Kwiecień przedmioty zawodowe
Halina Legutko bibliotekarz
Urszula Łatka wychowanie fizyczne
Marcin Maciuk historia, geografia
Justyna Macnar-Krawczyk religia
Anna Malinowska
przedmioty ekonomiczne
Ewelina Mazurek-Grabowska geografia
Małgorzata Milewska
fizyka
Jadwiga Nałęcz - Koczanowicz
przedmioty ekonomiczne
Magdalena Nawrocka
język polski
Dorota Niemiec język angielski
Sławomira Nowak język angielski
Małgorzata Owca
wychowanie fizyczne
Marta Pieprzowska język polski
Jadwiga Pietras
przedmioty zawodowe
Grażyna Polańska przedmioty zawodowe
Dorota Prochaska
język polski
Justyna Przecherska
przedmioty zawodowe
Irena Przybilla - Nowak
matematyka
Jacek Pytlarz
przedmioty informatyczne
Małgorzata Rachwalik
język angielski
Magda Referda
język niemiecki
Katarzyna Rewilak
język angielski
Agnieszka Rydz
przedmioty zawodowe
Renata Ryszka
przedmioty zawodowe
Ewa Sacha
przedmioty zawodowe
Leszek Sawicki
wychowanie fizyczne
Gabriela Siczek
geografia
Urszula Siwek - Faszyńska
bibliotekarz
Alina Sokołowska
język angielski
Monika Sokół
język niemiecki
Dorota Spałek
wychowanie fizyczne
Beata Stec
przedmioty informatyczne, chemia
Mariola Szumilas
przedmioty zawodowe
Edyta Śnieżek
matematyka
Dorota Świdrak
przedmioty zawodowe
Kinga Wilkoszewska - Wróbel
matematyka
Małgorzata Zych
język francuski

 

Pracownicy Administracji

Elżbieta Dzidek - główny księgowy
Anna Lisowska - specjalista ds. finansowych
Marzena Miśkowicz - specjalista ds. księgowych
Dorota Grabowska
- kierownik gospodarczy
Barbara Sandecka
- starszy referent ds. zatrudnienia

 

Pracownicy sekretariatu

Beata Bień
- sekretarz szkoły
Urszula Kaniecka
- specjalista ds. administracji

Pracownicy obsługi


Maria Stachowicz
Aneta Gargula
Agata Janik
Janina Marszałek
Wiesław Kaliszka