Drodzy Uczniowie!

Co wiecie o naszej szkole i jej historii? Jak dobrze znacie budynek szkoły? Z jakimi kolorami i kształtami kojarzy Wam się nasza szkoła? Jeśli chcielibyście odkryć szkołę i przy okazji dobrze się bawić, zapraszam do udziału w konkursie doskonalącym umiejętności marketingowe i językowe.

Uczestnicy konkursu mają za zadanie przygotować pakiet promocyjny czyli:

  • nowy logotyp szkoły (symbole, znaki, kolory + pełna nazwa szkoły lub jej skrót) – plik graficzny
  • film promocyjny pt. „Odkrywamy szkołę” (max. 1 min)
  • ulotka (w wersji polskiej i angielskiej) skierowana do turystów odwiedzających szkołę. Ulotka musi mieć formę pytań („Czy wiesz, że…”) i krótkich odpowiedzi

Termin nadsyłania prac: 18.03.2020.

Do konkursu można przystąpić indywidualnie lub w grupie. Prace proszę kierować na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając w mailu nazwiska autorów i klas, do których uczęszczają.

Nagrodą główną jest udział w dwudniowej wycieczce do Sandomierza i Warszawy w terminie 28-29 maja 2020.