Aktualności

4.03.2020 w ramach Tygodnia Zawodowców po raz szósty  odbyły się w Zespole Szkół Ekonomicznych nr 1 w Krakowie  Szkolne Targi Geograficzno - Turystyczne. W tym roku  tematem konkursu była "Wielkanoc na świecie". Uczniowie z klas turystycznych i hotelarskich przygotowali 23 stoiska dotyczące obchodów Wielkanocnych w różnych krajach Świata.

I MIEJSCE oraz NAGRODĘ PUBLICZNOŚCI otrzymali uczniowie klasy 3F:


Dominika Saczka
Asia Stopińska
Sebastian Sikora
Staszek Bień ----> ZDJĘCIE

II MIEJSCE - klasa 2F


Julka Kuciel
Klaudia Przetocka
Martyna Sznejwajs
Gabrysia Bodaj ----> ZDJĘCIE

III MIEJSCE - klasa 2c


Oliwia Juszczak
Nikola Bogacz
Julka Nalepa
Szymek Rokicki  ----> ZDJĘCIE

więcej ZDJĘĆ

 

4 marca 2020 w ramach Tygodnia Zawodowców odbędą się  VI Szkolne Targi Turystyczne

" Wielkanoc na świecie"

oraz filmowy konkurs

"Kopernikus 20"


Serdecznie zapraszamy uczniów klas  I do III turystycznych i hotelarskich do udziału.

 

A tak było w ubiegłym roku....  ZDJĘCIA

 

KOMUNIKAT  O SPOTKANIACH P. WYCHOWAWCÓW I P. NAUCZYCIELI Z RODZICAMI UCZNIÓW KLAS 1-4 TE-H W DNIU 16 STYCZNIA  2020 R.(CZWARTEK)

 

Więcej…

 

BEZPIECZNY UCZEŃ – BEZPIECZNA SZKOŁA

W listopadzie  2019 r. odbyły się spotkania uczniów klas drugich i trzecich  poświęcone zagadnieniom bezpieczeństwa uczniów w drodze do szkoły oraz bezpieczeństwu w ruchu drogowym. Prelegentami byli przedstawiciele krakowskiej Policji i Pan Andrzej Kępiński PJK Ośrodek Szkoleniowy. Głównym celem była edukacja prawna uczniów, działania na rzecz zmniejszenia liczby ofiar wypadków drogowych wśród niechronionych uczestników ruchu, zwiększanie kompetencji w zakresie udzielania pomocy w sytuacji zagrożenia oraz zwiększenie poczucia bezpieczeństwa. Spotkania zostały zorganizowane w ramach  szkolnego programu wychowawczo-profilaktycznego.

ZDJĘCIA


 

Wymiana ze Słowenią

Zapraszamy wszystkich chętnych do udziały w tegorocznej wymianie uczniowskiej ze słoweńską szkoła Gimnazija Celje Center.

Tak było w zeszłym roku [https://drive.google.com/file/d/1zCBy88zY_SRH0XVtSSq-lzw0QMGMZlLF/view?fbclid=IwAR0XKe9XRxWsp2FOIRr1kkj3gYXI5FBlGn2Ue5btKF7tGHY9chAmrL2w5kw]

Szczegóły wymiany tutaj

Deklaracja uczestnictwa

 
Więcej artykułów…