SPORT

LICEALIADA

W związku z przejściem na nauczanie zdalne i dużą ilością zakażeń COVID -19 zawody Krakowskiej Olimpiady Młodzieży dla uczniów szkół ponadpodstawowych zostały zawieszone do odwołania.

 

LICEALIADA - PODSUMOWANIE

W związku z pandemią COVID - 19 tegoroczna edycja Krakowskiej Olimpiady Młodzież,  w której brali udział nasi uczniowie, pozostaje nierozstrzygnięta z powodu braku możliwości rozegrania pozostałych dyscyplin. W bieżącym roku szkolnym nie będzie współzawodnictwa końcowego, które było przewidziane po rozegraniu wszystkich dyscyplin systemowych.

 

LICEALIADA - AMATORSKA I  LIGA SKS W PIŁCE SIATKOWEJ

W związku z pandemią COVID-19, rozgrywki I Ligi SKS zostały zakończone wcześniej niż było to zaplanowane. Nie odbyła się faza play-off, a o klasyfikacji końcowej zadecydowała tabela ligowa, z którą zgodzili się wszyscy zainteresowani. Nasza szkoła ostatecznie zajęła 8 miejsce, co pozwoliło nam utrzymać się w I lidze.

Więcej…

 

LICEALIADA - SNOWBOARD

W dniu 18 lutego 2020 roku reprezentacja szkoły wystartowała  w Mistrzostwach Krakowa w snowboardzie w Kluszkowcach.

Więcej…

 

LICEALIADA - PIŁKA SIATKOWA

W styczniu reprezentacje Szkoły wzięły udział w turnieju piłki siatkowej Licealiady w ramach Krakowskiej Olimpiady Młodzieży.

Więcej…

 

II MIKOŁAJKOWY TURNIEJ BADMINTONA

W dniu 6 grudnia 2019 roku w naszej szkole odbył się II Mikołajkowy Turniej Badmintona w grze podwójnej w obu kategoriach. W rozgrywkach badmintona wystartowało 13 par dziewcząt oraz 6 par chłopców.

Więcej…

 

LICEALIADA  - BADMINTON

13 listopada 2019 roku dziewczęta naszej szkoły  wzięły udział w rozgrywkach badmintona w ramach Licealiady Młodzieży. W zawodach wystartowało 16 szkół.

Więcej…

 
Więcej artykułów…